معمولا پدر قهرمان زندگی هر فرزندی هست . قهرمانی که در کودکی تلاش می کردیم که شبیه او باشیم و با افتخار به همکلاسی ها و دوستانمان از پدرمان می گفتیم. از سر و کله پدرمان بالا می رفتیم و با او کشتی می گرفتیم . معمولا همیشه دوست داشتیم که شغل آینده مان شبیه پدرمان باشد . پدرها سختی و فشار زندگی را به جان می خرند تا فرزندان و کلا خانواده شان در آرامش باشد. پس حالا که بزرگتر شدیم باید به هر بهانه ای هم که شده بتوانیم پدرمان خوشحال کنیم. حالا فرقی نمی کنه روز پدر باشه و یا روز تولد پدرمان باشه و یا حتی به صورت سورپرایز قصد ارسال هدیه به ایران برای پدرمان را داشته باشیم.

مهمترین قدم برای پیدا کردن یک ایده جذاب و کارآمد برای خرید کادو این است که شما به ذهنتان مراجعه کنید . تمام خاطرات این سال ها را مرور کنید و ببینید که پدرتان چه علایقی داشتند و دارند. حتما بعد از این همه سال و کمی فکر کردن می توانید به خاطر بیاورید که سلیقه پدرتان چی هست یا اینکه به چه تفریحاتی علاقه مند هست . البته خودم این موضوع را می دانم که پیدا کردن هدیه برای پدر خیلی سخت تر از خرید هدیه برای مادر می باشد! چون معمولا مادرها احساسات و علاقه مندیشان را بروز می دهند ولی پدر ها در خودشان نگه می دارند و این ما هستیم که باید با ذکاوت درون ذهنشان را کشف کنیم.

گل رز جاودان به عنوان هدیه برای پدر

صرفنظر از اینکه هر پدری سلیقه خودش را دارد ولی یک سری از هدایا به صورت عمومی برای هر شخصی مناسب هستند و گل یکی از آن هاست. البته با توجه به تجربه ما در سایت گل و گیاه ، ارسال گل در قدیم به عنوان مکمل یک هدیه بود ولی در حال حاضر با آمدن گل های جدید که به نام رز جاودان معروف شده اند این موضوع تغییر کرده است و دلیل آن هم عمر حدود 3 سال این گل ها می باشد . در قدیم اگر یک دسته گل می گرفتید ، حداکثر یک هفته عمر می کرد و نمی شد به عنوان کادوی اصلی به کسی گل داد ولی رزهای جاویدان می توانند برای هر مناسبت و هر شخصی یکی از جذاب ترین انتخاب ها باشند.

اگر قصد خرید رز جاودان برای پدرتان را دارید حتما توجه کنید که محیطی که پدرتان قرار است گل را دز آنجا قرار دهد چقدر فضا دار و به چه سبکی هست . چون گل رز جاودان در باکس های متنوعی قرار می گیرند که هم از لحاظ سایز متفاوت هستند و هم از لحاظ ظاهر و جنس باکس ! پس برای مثال اگر تصمیم گرفتید که گل رز جاودان را به عنوان هدیه برای پدرتان ارسال کنید ، حتما میز کار او را در ذهن خود تصور کنید و با توجه به نوع چیدمان و اندازه آن ، مدل مناسب را خریداری کنید. اگر بخواهم 3 مزیت اصلی گل رز جاودان را بیان کنم به صورت زیر می باشد :

یک هدیه ماندگار برای 1 الی 3 سال

یک هدیه لوکس و مدرن

هدیه ای که همه می پسندند

انتخاب یک هدیه کاربردی و کار آمد برای روز پدر و یا روز تولد پدرتان

به غیر از گل اگر قصد خرید هدیه برای پدرتان را داشتید ، سعی کنید از سبک زندگی او الهام بگیرید. یک هدیه ای که بتواند یکی از نیازهای این روزهای او را برطرف کند. حالا این می تواند یک کیف چرمی برای رفتن به سر کار باشد و یا یک تلفن بیسیم برای دفتر کارشان! البته بنده پیشنهاد می کنم یک سری از هدایا همچون جوراب را که در بین هدایا بدنام شده اند را نخرید! به جای آن کمی خلاقیت به خرج بدهید و زندگی روزمره آن را مرور کنید تا به یک گزینه مناسب برسید.

مثلا بعضی از پدرها پنجشنبه یا جمعه هر هفته به کوه می روند. برای این دسته از پدر های می توانید عصای کوه ، کوله پشتی ، کفش کوه و یا حتی یک کلاه مخصوص خریداری کنید. این مثال ها را تنها برای این می زنم که باعث جرقه ای در ذهن شما شود و بتوانید به راحتی یک گزینه کارآمد را انتخاب کنید.