همیشه روزهای از سال هستند که مناسبتی را برای هر کدام از ما تداعی می کنند. مراسم هایی همچون تولد ، سالگرد ازدواج ، روز پدر ، روز مادر و عیدها از جمله مهمترین این روزها هستند که بهترین فرصت خرید هدیه برای کسانی که دوستشان داریم می باشند. ولی اگر شما در خارج از کشور زندگی کنید این موضوع برایتان بسیار پیچیده می شود. چون از یک طرف می خواهید عزیزانتان را با ارسال هدیه به ایران سورپرایز کنید ولی از طرف دیگر این کار به این راحتی که درباره اش صحبت می کنیم نمی باشد.

شاید در ابتدا تصمیم بگیربد که از طریق پست هدیه مورد نظرتان را ارسال نمایید. ولی بزرگترین مانع بر سر این کار این است که شرکت پست نمی تواند روز و ساعت دقیق را مشخص کند و از طرف دیگر نحوه تحویل دادن آن ها مناسب کادو و هدیه نمی باشد. یکی از راه های دیگر این است که از افراد فامیل یا دوستان خود خواهش کنید تا کادوی مورد نظر شما را تهیه کنند و در زمان مناسب تحویل بدهد ولی این روش در این سال ها که همه مردم درگیر زندگی شخصی خودشان هستند گزینه مناسبی نمی باشد.

مناسب ترین راه استفاده از سایت های تخصصی در زمینه ارسال کادو و هدیه به ایران می باشد که توانایی دریافت مبلغ به صورت دلاری را دارند. مهمترین عامل تجربه این تیم ها می باشد. آن ها با تجربه زیاد در این کار به خوبی نحوه خوشحال کردن عزیزان شما را می دانند.

حال با تمام این تفاسیر باید این خبر خوب را خدمت شما عزیزان بدهیم که تیم گل و گیاه با همکاری یکی از برترین شرکت های اینترنتی در این زمینه آماده تهیه هر نوع هدیه ای که مد نظر شما هست می باشد. ما در زیر چند پیشنهاد به شما می دهیم ولی اگر گزینه ای که مد نظرتان هست در آن ها نمی باشد اصلا نگران نباشید. شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از آن ها درخواست کنید که برای مثال فلان هدیه را از دیجی کالا خریداری کنند و سپس یه همراه یک کیک شکلاتی از بی بی و یک باکس گل رز برای عزیزانتان ارسال کنند.